Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Horroret e paimagjinueshme të Sirisë

Horroret e paimagjinueshme të Sirisë
March 21
11:30 2016

[Not a valid template]

Kanë kaluar pesë vjet nga fillimi i luftës civile në Siri, e cila ka tërhequr pjesën më të madhe të këtij rajoni në një spirale dëshpërimi; ka rënë në thellësinë e egërsisë që askush nuk e kishte imagjinuar. Perëndimi ka injoruar lutjet e përsëritura për ndërhyrje, duke mbajtur një distancë.

Komento
Shperndaje