Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Horror në Londër, treni i pret kokën një djali

Horror në Londër, treni i pret kokën një djali
August 08
11:53 2016

Një aksident i frikshëm është shënuar ditën e djeshme në Londër. Një 20-vjeçar që ishte duke udhëtuar me trenin e linjës Gatwick Express, iu pre koka nga një tren tjetër që kaloi aty pranë, në çastin që i riu doli në dritare.

Dëshmitarët kanë rrëfyer për mediat britanike frikën që përjetuan. Ata nisën të ulërinin duke detyruar trenin të ndalonte. Ekipi i shpëtimit dhe policia shkuan menjëherë në vendngjarje. Sipas kësaj të fundit, i riu nuk e pa trenin që po vinte në momentin që vendosi të dilte në dritare. /Blitz.al/

Komento
Etiketimet
Shperndaje