Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Himarë, hidhet nga shkëmbi dhe humb jetën 40-vjeçari

Himarë, hidhet nga shkëmbi dhe humb jetën 40-vjeçari
July 10
11:08 2016
Shperndaje