Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Himarë, hidhet nga shkëmbi dhe humb jetën 40-vjeçari

Himarë, hidhet nga shkëmbi dhe humb jetën 40-vjeçari
July 10
11:08 2016

Mëngjesin e sotëm policia e Vlorës ka gjetur në Himarë trupin e pajetë të një shtetasi.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka konstatuar se në dalje të Himarës, pranë vendit të quajtur Qeparo, pranë një shkëmbi, është gjetur trupi i pajetë i Lorenc Dhimucit, rreth 40 vjeç, banues në Himarë. Sipas burimeve thuhet se shtetasi vuante nga çrregullime mendore dhe është hedhur nga shkëmbi.

Nga ekspertiza paraprake rezulton se dëmtimet në trup janë shkaktuar nga hedhja.

Shperndaje