Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Himarë, goditet nga mjeti ujor, identifikohet viktima

Himarë, goditet nga mjeti ujor, identifikohet viktima
August 03
16:56 2016

Një incident i rëndë është shënuar mëngjesin e sotëm në Himarë, ku një pushues ka humbur jetën si pasojë e goditjes nga një mjet ujor teksa ishte duke u larë në det.

Policia ka identifikuar viktimën i cili ndërroi jetë në spital për shkak të plagëve të rënda. Burime nga policia e Vlorës thanë se viktimë është  Denis Kaiumov, 43-vjeç  banues në Saint Petersburg, Rusi. Kaiumov është goditur nga një mjet ujor gjatë kohës që ishte duke notuar. Viktima ka qenë duke pushuar në këtë zonë bregdetare  bashkë me bashkëshorten dhe vajzën e tij./Blitz.al/

Shperndaje