Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Hapet panik; alarm për bombë në një avion izraelit!

Hapet panik; alarm për bombë në një avion izraelit!
July 05
11:48 2016

Është bërë me dije nga mediat se sipas një lajmi të fundit, në një avion izraelit që po fluturon nga Nju Jorku dhe destinacion ka Tel Aviv, ndodhet një bombë.

Menjëherë pas këtij lajmi, dy aeroplanë po shoqërojnë avionin pas alarmit për bombë. Nuk dihet ende nëse brenda në avion ndodhen pasagjerë apo ndonjë delegacion i mundshëm por ajo çka dihet është se forcat e sigurisë janë vënë menjëherë në lëvizje.

 

Shperndaje