Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Guri Përgjegji akuzohet për përdhunimin e vajzës, gjykata e le në burg

Guri Përgjegji akuzohet për përdhunimin e vajzës, gjykata e le në burg
August 22
15:10 2016

Gjykata ka marrë masën e sigurisë për babain që përdhunoi vajzën 15 vjeçare.

Sot,u zhvillua seanca me dyer të mbyllura në gjykatën e Dibrës  dhe Guri Përgjegji ka marrë masën e sigurisë “arrest me burg”. Ai nuk ka pranuar asnjë moment që ka abuzuar seksualisht me vajzën e tij por ekspertiza mjeko-ligjore konfirmon faktin se vajza është përdhunuar.

Policisë së Dibrës i është dashur 12 orë për të arrestuar Përgjegjin dhe ky fakt duket se nuk i mbështet shumë pretendimet e 46-vjeçarit./Blitz.al/

Komento
Shperndaje