Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Gruaja e Renit të Elbasanit, letër Ramës: Dua edhe unë pension si gruaja e Dr. Florit

Gruaja e Renit të Elbasanit, letër Ramës: Dua edhe unë pension si gruaja e Dr. Florit
April 09
10:53 2016

Në një letër drejtuar kryeministrit Rama, gruaja e Renit të Elbasanit kërkon që edhe familjes së saj t’i lidhet pension si në rastin e familjes së Dr. Florit. Ajo shkruan se së bashku me fëmijën ndodhen në të njëjtën pozitë pas zhdukjes së bashkëshortit të saj, të cilin ajo e quan artist nj♪7lloj si Dr. Flori.

Letra e saj vjen pas vendimit të qeverisë për t’i dhënë pension të posaçëm familjes së Dr. Florit, këngëtarit që humbi jetën pas një mbidoze drogë. Bashkëshortes dhe fëmijëve të të ndjerit iu caktua një pension prej 50 mijë lekësh.

Letra drejtuar kryeministrit Rama

Letra drejtuar kryeministrit Rama
Picture 1 of 1

Komento
Etiketimet
Shperndaje