Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Greqi, pakistanezi tenton të përdhunojë 12-vjeçaren shqiptare

Greqi, pakistanezi tenton të përdhunojë 12-vjeçaren shqiptare
December 26
15:00 2016

Në 12-vjeçare në Greqi ka kaluar momente të tmerrshme, pasi një shtetas pakistanez ka tentuar ta përdhunojë atë.

Ngjarja ka ndodhur në një lagje të Athinës, në shtëpinë e vogëlushes kur ajo ndodhej vetëm në shtëpi.

Pakistanezi, duke përfituar nga fakti që vajza ndodhej vetëm në shtëpi, pa prindërit, është futur në apartament dhe ka tentuar ta përdhunojë atë.

Vajza në ato momente ka ulëritur për të kërkuar ndihmë dhe siç shkruajnë mediat greke e ka çjerrë në fytyrë atë.

Në këto kushte, 35-vjeçari është larguar me shpejtësi, por është arrestuar pak momente më vonë. /Blitz.al/

Shperndaje