Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Goditet me mollë kryeministri Mustafa, ndalohet asambleisti i VV-së

Goditet me mollë kryeministri Mustafa, ndalohet asambleisti i VV-së
March 31
15:00 2016

Gjatë qëndrimit të tij në Junik, në kuadër të vizitës në Rrafsh të Dukagjinit, kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, është goditur me mollë.

Mësohet se shtetasi që e ka gjuajtur është një asambleist i Lëvizjes Vetëvendosje, Zenel Maloku, i cili thuhet se është vënë në pranga. Ky lajm është konfirmuar edhe nga burime të VV-së.

“Po, është gjuajtur me mollë kryeministri Mustafa”,- kanë thënë burime të VV-së për “Express”.

Etiketimet
Shperndaje