Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Gjirokastër, gjendet i vdekur 27-vjeçari

Gjirokastër, gjendet i vdekur 27-vjeçari
November 16
09:44 2016

Një i ri nga një fshat midis Tepelenës e Gjirokastrës është gjetur i vdekur mëngjesin e ditës së sotme. I identifikuar si F.Kanushi nga policia lokale, mendohet se ai ka kryer vetëvrasje.

Por edhe pse nuk pranohet zyrtarisht nga policia lokale, arsyeja mund të jetë edhe për shkak të ndonjë kompromisi të prishur droge.

Megjithatë, priten përfundimet e prokurorisë për t’u dhënë përfundimisht përgjigje shkaqeve që kanë çuar në vdekjen e 27-vjeçarit F.Kanushi./Blitz.al/

Komento
Shperndaje