Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Gjet Ndoji dorëzon detyrën e drejtorit të Arkivave

Gjet Ndoji dorëzon detyrën e drejtorit të Arkivave
September 02
09:43 2016

Është bërë me dije se pas 3 vitesh në këtë pozicion, Gjet Ndoji ka dorëzuar detyrën e tij si drejtor i Arkivave. Ai e ka lënë këtë detyrë me përshtypje të mira duke theksuar se po lë pas një institucion me gjendje të mirë. “Sot, Drejtoria e Arkivave është institucion model dhe gjatë këtij 3-vjeçari ne ndërtuam një sistem efikas”, – ka thënë ai.

Ndërkohë, në vendin e Ndojit është emëruar një përfaqësues i PDIU-së, Ardit Bido.

 

Shperndaje