Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Gjermani – Shpërthim i fuqishëm afër qendrës së refugjatëve

Gjermani – Shpërthim i fuqishëm afër qendrës së refugjatëve
July 27
17:37 2016

Një shpërthim i fuqishëm raportohet të ketë ndodhur në afërsi të një qendre grumbullimi refugjatësh në Zirndorf të Gjermanisë.

Sipas mediave gjermane, nuk ka asnjë të plagosur nga shpërthimi, i cili u shkaktua nga një valixhe e mbushur plot me bombola spray.

Disa dëshmitarë okularë të ngjarjes rrëfejnë se kanë parë disa persona me origjinë arabe të largohen nga vendi ku ishte valixhja. /Blitz.al/

Etiketimet
Shperndaje