Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Gjendet skeleti i një njeriu në Dajt, dyshohet se ka 3-4 vjet që ka vdekur

Gjendet skeleti i një njeriu në Dajt, dyshohet se ka 3-4 vjet që ka vdekur
June 05
13:22 2016

Skeleti i një njeriu është gjetur ditën e sotme në Dajt. Konkretisht, aii është pikasur në fshatin Shkallë-Tujan. Ka qenë një bari i zonës, ai që ka vënë re skeletin dhe menjëherë ka njoftuar forcat e policisë.

Nga dyshimet e para, bëhet me dije se kufoma e skeletizuar është moshë e madhe. Skeleti ishte i mbuluara nga një masiv dherash dhe gurësh të shkatërruar nga faktorët natyrorë. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur hetimin për zbardhjen e rrethanave.

Komento
Etiketimet
Shperndaje