Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Gjendet i vrarë në kanal vëllai i kreut të njësisë administrative Kaçinar

Gjendet i vrarë në kanal vëllai i kreut të njësisë administrative Kaçinar
September 25
10:03 2016

Një person është gjetur i vrarë me armë në fshatin Shëndelli, në Sarandë. Viktima është Aleksandër Bardhi, 47 vjeç, nga fshati Shëndelli.

Sipas “News 24”, viktima është vëllai i Petrit Bardhit, kreut të njësisë administrative Kaçinar.

I ndjeri është qëlluar në rrëzë të kofshës dhe është gjetur në një kanal nga djali i xhaxhait të tij. Edhe pse është dërguar menjëherë në urgjencë ai nuk ka mundur të shpëtojë. /Blitz.al/

Shperndaje