Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Gjen vdekjen 25-vjeçarja teksa filmonte veten duke ecur me makinë me 170 km/h

Gjen vdekjen 25-vjeçarja teksa filmonte veten duke ecur me makinë me 170 km/h
September 25
11:59 2016

Vetëm një filmim me celular ka bërë që Ana Maria Ahmeti, 25 vjeçe, të gjejë vdekjen si pasojë e një aksidenti me makinë. Vajza e re ka origjinën nga Rumania, por jetonte në Itali.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Bologna dhe vajza ngiste një Fiat Punto të cilin nuk e ka mbajtur dot në kontroll dhe është përplasur me bordurat e autostradës.

Policia ka gjetur celularin e vajzës së re, e cila ka filmuar edhe momentin pak para se ka gjetur vdekjen. /Blitz.al/

Shperndaje