Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Galeri/Ekskluzive) Si duket Nice 24 orë pas tragjedisë

July 15
21:05 2016

 

 

Rreth 24 ore pas tragjedisë, ku mbi 90 persona mbeten të vrarë dhe qindra të plagosur, Nice-a është zgjuar më e zymtë se kurrë.

Të afërm të viktimave, persona të gjendur në vendin ku ndodhi ngjarja e plot persona të tjerë janë mbledhur për të përkujtuar viktimat e mesnatës së 14 Korrikut.

Blitz.al ka arritur të sigurojë foto nga rrugët e Nice-s, ku çdo gjë duket se ka ndalur. As makina, as turistë, as kalimtarë përveç atyre që kanë vendosur lule në trotuare dhe pranë sendeve të të aksidentuarëve mbrëmjen e kaluar.

Galeria e mësipërme do t’ju tregojë se si ka është dukur qyteti bregdetar francez, të nesërmen e tragjedisë.

Komento
Shperndaje