Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Fushë-Krujë, grabitet një pikë këmbimi valuator

Fushë-Krujë, grabitet një pikë këmbimi valuator
August 08
12:44 2016

Një tjetër grabitje është shënuar ditën e sotme. Mësohet se disa persona të paidentifikuar ende kanë grabitur një sasi parash nga një pikë e këmbimit valuator dhe më pas janë larguar me një mjet tip “Benz” pa targa.

Kasaforta e kësaj pike këmbimi valuator mësohet se nuk është prekur. Efektivët e policisë kanë shkuar menjëherë në vendngjarje ku kanë nisur punën për identifikimin dhe kapjen e autorëve. /Blitz.al/