Blitz

 Breaking News

(FOTO) Momenti i përplasjes së Ndriçim Babasit dhe Flamur Nokës me policinë

March 28
13:05 2016

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Ndriçim Babasi, është ndaluar nga policia, ndërsa ishte bashkë me disa deputetë  të opozitës në një lokal, pak pasi kishte mbaruar protesta në parkun e liqenit.

Efektivët që morën Babasin ishin të maskuar, ndërkohë ky i fundit ka kundërshuar me forcë shoqërimin e tij në komisariat.

Në këtë moment aty ndodheshin edhe deputetë të PD-së, si Flamur Noka, Ketlis Kruja dhe Alban Zeneli, që kundërshtuan gjithashtu marrjen e Babasit nga policia që, sipas tyre, ishte një shoqërim i padrejtë.

1

1
Picture 1 of 5