Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Ministrja Eglantina Gjermeni surprizohet si në përralla

(Foto) Ministrja Eglantina Gjermeni surprizohet si në përralla
November 24
19:27 2016

Sot është një ditë e veçantë për ministren e Zhvillimit Urban, Eglantina Gjermeni, pasi ajo ka ditën e saj të lindjes. Përveç angazhimeve të punës që nuk e lënë as sot, ajo është surprizuar nga të afërmit dhe bashkëpunëtorët e saj më të mirë, në një mënyrë origjinale.

Ata kanë dërguar tufe me lule për ministren duke bërë që tavolina e zyrës së saj të mbushet plot e përplot me lule të ndryshme, aq sa zyra ka nisur t’i përngjajë një parku natyral me lule shumëngjyrëshe.

a3_1480001438-9044017

a5_1480001438-3335529

Këto foto janë bërë publike në rrjete sociale, duke treguar të gjithë kënaqësinë që ka marrë ministrja me këto surpriza të këndshme. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje