Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto ekskluzive) Sekuestrohen 682 kilogramë Cannabis Sattiva!

September 19
14:47 2016

Nga: Anduena Llabani

Policia e Shtetit:

Në lidhje me operacionin antidrogë të zhvilluar nga strukturat e Policisë së Shtetit dhe të bashkërenduar e koordinuar më pas me autoritetet policore italiane, kryesisht Guardia Di Finanza, ju informoj se:

Në bordin e gomones së kapur në Brindizi u gjetën 31 pako të mëdha me peshë totale 682 kilogramë Cannabis Sattiva.

Vijon puna e përbashkët e Policisë së Shtetit dhe autoriteteve policore italiane për identifikimin dhe kapjen e tre autorëve.

Shperndaje