Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Formacionet e mundshme të Kombëtares përballë Izraelit

Formacionet e mundshme të Kombëtares përballë Izraelit
November 12
13:29 2016

Sot në mbrëmje, Kombëtarja Shqiptare e Futbollit do të përballet me Izraelin në stadiumin “Elbasan Arena”, në atë që cilësohet si një nga ndeshjet vendimtare për ecurinë e mëvonshme të djemve të De Biazit drejt synimit për të kapur vendin e dytë në grup.

Për momentin, dyshimet e vetme janë ato të Roshit dhe Sadikut, pasi Roshi ka pësuar një tërheqje të vogël muskulore, ndërkohë që Sadiku pritet të nisë nga stoli, pasi vjen nga një dëmtim i gjatë.

Këto janë dy formacionet e mundshme që De Biazi mund të hedhë në fushë sot. /Blitz.al/

formacioni-1

formacionet

Komento
Shperndaje