Blitz

 Breaking News

Florida, të shtëna në një “club” nate me adoleshentë. 2 të vdekur

Florida, të shtëna në një “club” nate me adoleshentë. 2 të vdekur
July 25
11:31 2016

Dy persona kanë mbetur të vrarë dhe rreth 16 të tjerë janë plagosur në një “club” nate në Myers, Florida.

Një shtetas ka hapur zjarr me armë gjatë një feste adoleshentësh dhe si pasojë kanë humbur jetën dy persona ende të paidentifikuar. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e ditës së hënë në ”Club Blu”, në perëndim të Floridas, ku po zhvillohej një festë adoleshentësh, ku shumica ishin të moshës 13 vjeç. Policia ka vënë në pranga një person, i cili mendohet të ketë lidhje me ngjarjen.

Share