Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Flamur Noka: “Tahiri takoi Kelment Balilin në Ksamil”

August 14
14:58 2016

Nëpërmjet një postimi në facebook, deputeti I PD Flamur Noka ka bërë një denoncim për ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri.  Noka akuzon Tahirin për takimet me të kërkuarin Kelment Balili që njihet si “Baroni i Ballkanit”.

Ai i drejtohet kryeministrit dhe i kërkon që të vërtetojë të kundërtën. Deri tani nuk ka patur asnjë reagim nga ana e kryeministrit/ Blitz.al/
Capture

Shperndaje