Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Flamur Noka: “Në Durrës ka rënë një avion me hashash”. Policia: “Nuk kemi asnjë njoftim…”

Flamur Noka: “Në Durrës ka rënë një avion me hashash”. Policia: “Nuk kemi asnjë njoftim…”
September 15
12:02 2016

Deputeti i Partisë Demokratike, Flamur Noka, nga foltorja e parlamentit ka lajmëruar se në Durrës ka rënë një avion me hashash ose, siç ai e quan, një tjetër “mushkonjë me drogë”. Noka ka shtuar se deklaratat e kryeministrit Rama se nuk ka drogë janë të rreme sepse e vërteta është ndryshe.

Për këtë ka reaguar edhe policia, duke thënë se deri tani nuk ka asnjë njoftim për avion me drogë, megjithatë ata do të konfirmojnë nëse këto janë të vërteta ose jo. /Blitz.al/

 

Shperndaje