Blitz

 Breaking News

Fitorja ndaj Rumanisë, Rama u premton pasaporta biometrike lojtarëve të Kombëtares

June 20
09:30 2016

Pas përfundimit të ndeshjes me Rumaninë, ku Kombëtarja shqiptare shënoi golin e parë dhe fitoi ndeshjen e parë në “Euro 2016”, kryeministri Rama u ka bërë një premtim kuqezinjve.

Teksa në dhomën e zhveshjes vazhdonte ende atmosfera festive, kreu i Qeverisë uroi Kombëtaren me anë të një telefonate dhe u premtoi të gjithëve pajisjen me pasaporta biometrike. Ky lajm u shoqërua me brohoritje dhe batuta.