Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Fier, arrestohet 48-vjeçari. Tentoi të vidhte të moshuarin

Fier, arrestohet 48-vjeçari. Tentoi të vidhte të moshuarin
July 31
10:04 2016

Mëngjesin e së dielës  është arrestuar një 48-vjeçar në Fier, pasi tentoi të grabiste një të moshuar.

48-vjeçari A.Lika ka dashur t’i marrë paratë 65-vjeçarit A.H. dhe pas arrestimit ka kundërshtuar  forcat e policisë. A.Lika akuzohet  për tentativë  vjedhjeje dhe për kundërshtim të uniformave blu . /Blitz.al/

Shperndaje