Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Fier – 14-vjeçarja padit babain e saj për abuzim seksual

Fier – 14-vjeçarja padit babain e saj për abuzim seksual
October 04
10:51 2016

Një 14-vjeçare në qytetin e Fierit ka paditur babain e saj se ky i fundit ka abuzuar seksualisht duke kërkuar seks me dhunë me të miturën. Ajo ka treguar se babai i saj 45-vjeçar e ka dhunuar edhe fizikisht në kërkim të seksit.

Policia menjëherë ka nisur kërkimin e babait, me inicialet A. Xh. Ende nuk ka shumë detaje lidhur me këtë ngjare, por materialet i kanë kaluar Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë në Fier për veprat penale: “Dhunë në familje”, “Vepra të turpshme”. /Blitz.al/

Shperndaje