Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ervini: “Je i pafytyrë”. Danjeli: “Ti je legen”. Ofendime të rënda brenda shtëpisë së “Big Brother”

Ervini: “Je i pafytyrë”. Danjeli: “Ti je legen”. Ofendime të rënda brenda shtëpisë së “Big Brother”
April 12
09:41 2017

Ervini kapet me Danjelin dhe e ofendon duke i thënë se është i pafytyrë, ndërsa ai i kërkon argumente.

Ervinin e ka shqetësuar fakti se pse një javë më parë Danjeli nuk kishte marrëdhënie të mira me Kein, ndërsa tashmë ka ndryshuar.

“Ti një javë nuk flisje me Kein dhe më pas e bërë shoqe. Ti je nga fryn era”,- thotë Ervini.

“Në qoftë se ke argumente m’i thuaj se pse jam i pafytyrë. Ti e ke problemin me veten. Ti s’e ke njohur fytyrën time. Mund të interpretosh si të duash, por nuk di të argumentosh, por ti je legen”, – i thotë Danjeli.

Ervini kapet edhe me Benardin, pasi sipas tij mbështet Danjelin, ndërsa ai përpiqet ta sqarojë atë se është gabim.

Komento
Shperndaje