Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Emergjencë në portin e Durrësit, rrjedhja e gazit alarmon autoritetet

Emergjencë në portin e Durrësit, rrjedhja e gazit alarmon autoritetet
August 17
11:09 2017
Shperndaje