Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Elbasan, shpërthim eksplozivi në një lokal

Elbasan, shpërthim eksplozivi në një lokal
April 06
08:07 2016

Një shpërthim eksplozivi është shënuar mëngjesin e sotëm në qytetin e Elbasanit.

Mësohet se lënda shpërthyese ishte vendosur në lokalin në pronësi të shtetasit E. Ç, 27 vjeç, në lagjen “Luigj Gurakuqi”. Fatmirësisht, shpërthimi nuk ka shkaktuar të lënduar në njerëz. Si pasojë e tij, është dëmtuar vetëm pjesa e jashtme e lokalit.

Policia ka nisur hetimin për zbardhjen e ngjarjes.

Etiketimet
Shperndaje