Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Elbasan- Sherr me thika midis të rinjëve, dy djem në gjëndje të rëndë shëndetësore

Elbasan- Sherr me thika midis të rinjëve, dy djem në gjëndje të rëndë shëndetësore
August 09
08:33 2018

Dy të rinj nga një fshat i Belshit kanë përfunduar në spital me plagë të thella, pas një sherri me thika. SIpas BAllkanweb mësohet se një 23-vjeçar ka qëlluar disa herë me thikë bashkëfshatarin e tij, i cili i është kundërpërgjigjur po ashtu, duke e qëlluar me thikë.

Për pasojë dy të rinjtë kanë përfunduar në spitalin e Elbasanit.

Njëri prej tyre, 29-vjeçari Ervin Hysa nga Kajani i bashkisë Belsh, ka marrë 6 plagë të thella, dhe ndodhet në gjendje të rëndë në reanimacion. Ndërsa autori, Përparim Pepa 23 vjeç, ka përfunduar në spital me plagë të lehta.

Policia ka arrestuar 23-vjeçarin, ndërkohë që po punohet për zbardhjen e plotë të rrethanave dhe shkaqeve të konfliktit mes tyre.

Komento
Shperndaje