Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ekzekutohen dy persona në Korçë, s’dihen rrethanat

Ekzekutohen dy persona në Korçë, s’dihen rrethanat
August 31
16:54 2016

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Korçë, ku kanë mbetur të vdekur dy persona. Konkretisht, krimi është shënuar në fshatin Lekas të Voskopojës, pas mesdite.

Nga të dhënat e deritanishme mësohet se dy persona kanë mbetur të vdekur, ndërkohë që flitet edhe për të plagosur. Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe ka nisur hetimin për zbardhjen e saj. Burime të policisë shprehen se ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes së rëndë. /Blitz.al/

Etiketimet
Shperndaje