Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

E rëndë, 5-vjeçari bie nga ballkoni i pallatit

E rëndë, 5-vjeçari bie nga ballkoni i pallatit
September 09
22:59 2016

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur para disa minutash në zonën e Unazës së Re në Tiranë, ku një fëmijë ka rënë nga ballkoni i pallatit ku banonte.

Burime pranë policisë kanë bërë me dije se bëhet fjalë për 5-vjeçarin me iniciale A. B., i cili është rrëzuar nga ballkoni i katit të tretë në rrugën “Aleksandri i Madh”.

Ai është dërguar menjëherë në Spitalin Ushtarak. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje