Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

E mitura e përdhunuar: Mos u tregoni prindërve!

E mitura e përdhunuar: Mos u tregoni prindërve!
December 14
12:19 2016

Pak ditë më parë ndodhi një ngjarje tepër e rëndë e përdhunimit të një 14-vjeçareje nga bashkëmoshatarët e saj.

Pas denoncimit të ngjarjes në polici, vajza e vogël mësohet se u është lutur efektivëve të policisë së Komisariatit të Vorës të mos ua tregonin ngjarjen prindërve të saj se i vinte turp.

Sipas gazetës “Panorama”, vajza e vogël ka treguar se është larguar pa leje nga shtëpia, duke ikur nga dritarja si një aventurë, por nuk ka dashur të kryejë marrëdhënie dhe kjo ka ndodhur me forcë nga 3 të rinjtë.

Vajza ka treguar se ka kryer marrëdhënie me dëshirë me të dashurin 17-vjeçar, por 2 personat e tjerë kanë kryer marrëdhënie me dhunë me të.

Policia bëri me dije se arrestoi 3 djemtë, Seit D., 19 vjeç, Roxherso H. 19 vjeç, si dhe të dashurin e saj S.D., 17 vjeç.  /Blitz.al/

Komento
Shperndaje