Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

E fundit/ Të shtëna armësh në qendër të Shkodrës, raportohen tre të plagosur

E fundit/ Të shtëna armësh në qendër të Shkodrës, raportohen tre të plagosur
July 15
12:22 2017
Shperndaje