Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

E dhunojnë në burg, bie në koma shqiptari

E dhunojnë në burg, bie në koma shqiptari
April 09
09:46 2016

Dritan Demiraj është një shqiptar i dënuar me burgim të përjetshëm në Parma të Italisë. Paraditen e sotme është bërë me dije nga mediat italiane se ai është sulmuar në burg nga një ish-boksier rumun, që e ka rrahur aq keq shqiptarin, saqë ka përfunduar në koma.

Rasti i burgimit të Demirajt ka qenë i njohur në mediat italiane pasi ai u arrestua për vrasjen e ish-të dashurës së tij dhe partnerit të saj.

Nga burime të spitalit thuhet se gjendja e tij është shumë kritike.

Etiketimet
Shperndaje