Blitz

 Breaking News

Durrës/Shtëpia shpërthen në flakë, shkak bëhet aspiratori

Durrës/Shtëpia shpërthen në flakë, shkak bëhet aspiratori
August 20
12:11 2019

Një banesë në qytetin bregdetar është përfshirë nga flakët gjatë paradites së sotme, ndërsa fatmirësisht nuk raportohet për persona të lënduar.

Sipas burimeve ngaBalkanWeb”, shkak për ngjarjen është bërë aspiratori, të cilin familjarët e kishin lëndë ndezur për disa orë.

Brenda kësaj banese në Durrës jetonte një familje me qira, por fati i mirë i tyre ishte se në momentin e shpërthimit, ata nuk kishin nuk kanë qenë fare në shtëpi. Policia dhe grupi hetimor kanë shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për dokumentimin e saj. /Blitz.al/

Share