Blitz

 Breaking News

Durrës: Ishte përdorues droge, shkarkohet nga detyra mësuesi

Durrës: Ishte përdorues droge, shkarkohet nga detyra mësuesi
April 14
14:46 2016

Një mësues nga Manza i Durrësit, është shkarkuar paraditen e sotme nga puna pasi ky i fundit rezultoi se ishte përdorues droge.

Këtë lajm e ka bërë të ditur Lindita Muka, drejtore e Arsimit për qytetin e Durrësit.

Nxënësit kanë raportuar për një sjellje të pazakontë dhe shpesh të pakontrolluar të mësuesit në orë të mësimit, problematika këto që janë diskutuar edhe në DAR.

Tags
Share