Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Durrës, 25-vjeçari arrestohet për përdhunim, ekspertët vërtetojnë të kundërtën…

Durrës, 25-vjeçari arrestohet për përdhunim, ekspertët vërtetojnë të kundërtën…
October 22
10:50 2016

Një i ri nga qyteti i Durrësit është arrestuar pasi është akuzuar se ka kryer marrëdhënie seksuale me dhunë me një vajzë.

Pasi ishin njohur në Facebook, 25-vjeçari Sulejman Gjoka dhe vajza M.Xh., një vit më e vogël ishin takuar e pas konsumimit të alkoolit kishin shkuar në hotel.

Pas kësaj ka ardhur edhe denoncimi i vajzës.

Sipas asaj që raporton “Panorama online”, në fakt ekspertët kanë vërtetuar se të rinjtë kanë kryer marrëdhënie, por në trupin e vajzës nuk është gjetur asnjë shenjë dhune. Fakt ky që hedh poshtë denoncimin e vajzës, e cila është shprehur se ajo nuk ka dashur kontakt, por 25-vjeçari e ka detyruar me kërcënimin se do ta vriste. /Blitz.al/

Shperndaje