Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Dritan Hila: Mirela, herën tjetër përdor molotovin!

Dritan Hila: Mirela, herën tjetër përdor molotovin!
November 18
13:18 2016

Analisti dhe ish-ministri i Mbrojtjes, Dritan Hila, nëpërmjet faqes së tij në Facebook, i bashkohet veprimit që bëri ditën e djeshme aktivistja Mirela Ruko,e cila i hodhi salcë në kokë ministres së Arsimit, Lindita Nikolla.

Hila i del në krah Mirelës, duke i thënë që herën tjetër të përdorë molotov, sepse është e ligjshme.

Ja statusi i tij i plotë:

dritan-hila

Që prej ditës së djeshme ka pasur dhjetëra reagime të personave publikë dhe qytetarë të thjeshtë në rrjete sociale që i dalin në krah Mirelës e të tjerë që e cilësojnë veprim ekstremist, që nuk duhej të kishte ndodhur.  /Blitz.al/

Shperndaje