Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Donte t’i shpëtonte dëbimit, shqiptari kërcënoi se do hidhej nga dritarja bashkë me 4-vjeçarin

Donte t’i shpëtonte dëbimit, shqiptari kërcënoi se do hidhej nga dritarja bashkë me 4-vjeçarin
October 04
20:59 2016

Një shtetas shqiptar në Itali, ka kërcënuar se do të hidhej nga dritarja e banesës për t’i shpëtuar dëbimit. Fatmirësisht, shqiptari është ndaluar në kohë nga një efektiv policie.

Ngjarja e rëndë mësohet të ketë ndodhur në “Via Buonarroti”, Itali, në katin e dytë të një pallati, ku banonte ilegalisht familja shqiptare.

Bëhet me dije se shqiptari, emri i të cilit nuk bëhet i ditur, është shoqëruar në polici. Pritet që familja të largohet nga Italia. /Blitz.al/

Etiketimet
Shperndaje