Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Donte t’i shpëtonte dëbimit, shqiptari kërcënoi se do hidhej nga dritarja bashkë me 4-vjeçarin

Donte t’i shpëtonte dëbimit, shqiptari kërcënoi se do hidhej nga dritarja bashkë me 4-vjeçarin
October 04
20:59 2016
Etiketimet
Shperndaje