Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

Do aplikoni për vizë turistike në SHBA? Ambasada Amerikane ka një njoftim të rëndësishëm

Do aplikoni për vizë turistike në SHBA? Ambasada Amerikane ka një njoftim të rëndësishëm
July 18
14:39 2019

Përmes rrjeteve sociale, Ambasada Amerikane në Tiranë, njofton të gjithë aplikuesit për vizë turistike në SHBA, të mos presin biletë avioni pa marrë ende vizën.

Po aplikoni për vizë turistike? Lutemi planifikoni të aplikoni herët dhe mos e rezervoni biletën e avionit derisa të keni marrë vizën tuaj. #PyetAnen” – shkruhet në profilin e Facebook, të Ambasadës Amerikane në Tiranë.

Share