Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Djali që i mori jetën 19-vjeçares ishte i divorcuar dhe kishte një dalë 1-vjeç

Djali që i mori jetën 19-vjeçares ishte i divorcuar dhe kishte një dalë 1-vjeç
June 08
11:26 2018

Detaje të reja dalin në dritë nga ngjarje e rëndë që ndodhi sot në ‘Don Bosko’, ku një 31-vjeçar vrau me armë zjarri ish-të dashurën Xhuljeta Çuni dhe më pas veten.

Mësohet se Xhafer Mata ishte divorcuar pak kohë më parë, ndërsa kishte një djalë 1 vjeç. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për ‘Balkanweb’ se fëmijën e mbante ai bashkë me prindërit e tij.

Sipas Ballkanweb Mara kishte krijuar një lidhje jashtëmartesore me Xhuljetën, vajzën që vrau sot, marrëdhënie që çoi edhe në divorc. Pavarësisht se hoqi dorë nga martesa e tij, lidhja me Xhuljetën zgjati vetëm 6 muaj. Po ashtu mësohet se vajza punonte në një supermarket afër banesës së djalit.

/Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje