Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Divorcohet Kreshnik Spahiu

Divorcohet Kreshnik Spahiu
July 10
14:11 2016

Kreu i  Aleancës Kuq e Zi Kreshnik Spahiu është divorcuar nga bashkëshortja e tij Albana Spahiu me të cilën ka edhe një vajzë 16 vjeçare.

Thuhet se çifti nuk ka dhënë një arsye konkrete për shkakun e ndarjes . Burime nga Dhoma e Noterisë Tiranë konfirmojnë një ndarje me marrëveshje dhe legalizimin pranë Gjykatës së Tiranës.

Spahiu edhe pse pjesë e politikës  e ka mbajtur larg mediave jetën e tij private.

Shperndaje