Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

“Dibra”, Muharem Rama i pari në fletën e votimit, Shehu i dyti

“Dibra”, Muharem Rama i pari në fletën e votimit, Shehu i dyti
August 24
16:19 2016

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve është mbledhur ditën e sotme për të miratuar përmbajtjen e fletës së votimit për zgjedhjet që do të zhvillohen më 11 shtator në Dibër.

Pas hedhjes së shortit, ka rezultuar se emri i kandidatit të mazhorancës Muharrem Rama do të jetë i pari në fletën e votimit, ndërsa ai i kandidatit demokrat Sherefedin Shehu renditet i dyti në listë. /Blitz.al/

Etiketimet
Shperndaje