Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Dibër, gjenden dy turistët e humbur në malin e Korabit

Dibër, gjenden dy turistët e humbur në malin e Korabit
April 01
10:51 2016

Dy turistë të huaj, një francez dhe një çek, humbën kontaktet që prej ditës së djeshme. Ata ishin të pajisur me GPS, por policia nuk arrinte të lokalizonte vendndodhjen, gjë që i  shtyu të nisnin kërkimet.

Forca të policisë bashkë me banorë të zonës kanë arritur t’i gjejnë dy turistët në malin e Korabit dhe i kanë dërguar për kontroll në spital.

Komento
Etiketimet
Shperndaje