Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Dhunoi 12 vjeçarin në Vlorë, përfundon në spitalin psikiatrik i sëmuri mendor!

Dhunoi 12 vjeçarin në Vlorë, përfundon në spitalin psikiatrik i sëmuri mendor!
January 11
20:08 2018
Shperndaje