Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Dhunohet fizikisht aktori i njohur shqiptar

October 24
11:08 2016

laert1

Aktori i njohur Laert Vasili është dhunuar nga një person ende i paidentifikuar në mes të rrugës. Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në rrugën “Shyqyri Ishmi” ku një kalimtar e ka goditur me grusht në kokë.

Vetë aktori ka bërë denoncim në Komisariatin Nr. 1,  ku ka deklaruar se nuk e ka njohur personin që e ka qëlluar. Ai ka pohuar se nuk ka konflikte me askënd.  /Blitz.al/

Komento
Shperndaje