Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Derbi Partizani-Tirana nën masa të rrepta siguria

Derbi Partizani-Tirana nën masa të rrepta siguria
September 25
17:37 2016

Në stadiumin “Elbasan Arena” po zhvillohen përgatitjet e fundit përpara fillimit të Derbit.

Në orën 19:00 Partizani do të përballet me Tiranën për derbin e parë të këtij sezoni.

Policia ka marrë masa të rrepta sigurie për të garantuar mbarëvajtjen e ndeshjes. Madje, punonjësit e sigurisë kanë kontrolluar me qen për sende të ndaluara në tribunë./Blitz.al/

Shperndaje