Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

“Der Spiegel”: Mark Zuckenberg dhe drejtues të tjerë të Facebook-ut, nën hetim nga Prokuroria e Mynihut

“Der Spiegel”: Mark Zuckenberg dhe drejtues të tjerë të Facebook-ut, nën hetim nga Prokuroria e Mynihut
November 04
18:45 2016
Shperndaje